Asistentka PCO

Příbram

Náborový příspěvek 9.000 Kč pro OZP Příspěvek na dopravu do zaměstnání

Benefity

  • Služební notebook
  • Možnost čerpat služby Vltavan Sport zdarma (fitness, wellness)
  • Nabízíme dlouhodobou spolupráci

Kontakt - komu se hlásit

Roman Horský - výkonný ředitel
E-mail: kariera@diseven.cz

O D.I.SEVEN

Jsme stabilní česká firma, která působí na poli bezpečnosti a úklidu po celé České republice již od roku 1995. Aktuálně hledáme do svých řad kolegy na pozici Asistentka PCO. Staňte se součástí našeho týmu!

vedení společnosti D.I.SEVEN, a.s.

Informace o pozici

Nabízená pozice:
Místo pracoviště:
Příbram
Směnnost:
jednosměnný provoz
Pracovněprávní vztah:
HPP
Minimální vzdělání:
středoškolské
Nástup:
dle dohody
Pracovní poměr:
na dobu neurčitou
Mzdové rozpětí:
35 000 - 40 000 Kč / měsíc

Místo výkonu práce: Příbram

Práci budete vykonávat v centrále společnosti D.I.SEVEN, a.s. na pracovišti v Řitce.
Adresa: Mníšek pod Brdy 1526, PSČ 252 10
Budova je u dálnice D4 - Sjezd 14 km / Řitka

Náplň práce

- Komunikace se stávajícími zákazníky, vyřizování požadavků
- Koordinace servisních zakázek s naším servisním technikem
- Organizace záručních a pozáručních servisů
- Zpracování nabídek s podporou manažera PCO
- Specifikace podkladů pro nákup materiálu s podporou manažera PCO
- Rozpis směn pro pracovníky pultu dohledového centra
- Fakturace zakázek

Vaším přímým nadřízeným bude manažer PCO, který Vám poskytne komplexní podporu a zaškolení. Některé typy činností budete vykonávat samostatně, některé na základě zadání manažera PCO.

Výhodou / Požadujeme:
- Komunikační dovednosti
- Samostatnost
- Prozákaznický přístup

Benefity

  • Služební mobil
  • Pitný režim zdarma (káva, čaj, voda)
  • K dispozici šatna a sprcha v objektu

Nabízíme

  • dlouhodobou spolupráci
  • ostatní služební výhody a bonusy

Máte zájem o pozici? Kontaktujte nás!

* povinné položky

Důležité upozornění: pokud Vás do 3 týdnů od doručení vašeho CV nepozveme na pohovor, prosím považujte to za zamítavé stanovisko. Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat uvedených v zaslaném životopise zaměstnancům oddělení lidských zdrojů D.I.SEVEN, a.s. dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v personální databázi na dobu do odvolání Vašeho souhlasu za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné. Odesláním potvrzujete, že jste se seznámil/a a souhlasíte s Informacemi o zpracování osobních údajů.