Manažer dohledového centra (PCO)

Praha

Služební automobil. Praxe v oboru min. 5 let. Mzdu Vám rádi sdělíme při osobním kontaktu.

Benefity

  • Nadstandardní fixní příjem
  • Služební automobil, notebook a telefon
  • Školení a vzdělávací kurzy
  • Zajímavé mzdové odměny v návaznosti k dosahovaným výsledkům
  • Neomezený vstup do wellness a fitness Vltavan Sport

Kontakt - komu se hlásit

Roman Horský - výkonný ředitel
E-mail: kariera@diseven.cz

O D.I.SEVEN

Jsme stabilní česká firma, která působí na poli bezpečnosti a úklidu po celé České republice již od roku 1995. Aktuálně hledáme do svých řad kolegy na pozici Manažer dohledového centra (PCO). Staňte se součástí našeho týmu!

vedení společnosti D.I.SEVEN, a.s.

Informace o pozici

Nabízená pozice:
Místo pracoviště:
Praha
Směnnost:
jednosměnný provoz
Pracovněprávní vztah:
HPP
Minimální vzdělání:
středoškolské s maturitou + 5 let praxe v oboru
Nástup:
ihned
Pracovní poměr:
na dobu neurčitou
Mzdové rozpětí:
mzdu Vám rádi sdělíme při osobním kontaktu

Místo výkonu práce: Praha

Pro dojíždění do pracovní lokality můžete využívat služební automobil.

Práci budete vykonávat v centrále společnosti D.I.SEVEN, a.s. na pracovišti v Řitce.

Adresa: Mníšek pod Brdy 1526, PSČ 252 10
Budova je u dálnice D4 - Sjezd 14 km / Řitka

Náplň práce

Hledáme do našeho týmu nového kolegu na pozici Manažera Pultu centrální ochrany a technologických zakázek.

Popis činnosti:
Realizace monitorovacích služeb a řízení našeho vlastního dohledového centra s pultem centralizované ochrany.

Zodpovědnost za provoz dohledového centra.

Přímá podpora pro zakázky, které využívají vlastní informační systém D.I.SEVEN Elektronická vrátnice.

Tyto činnosti zahrnují například:
Vedení střediska PCO.
Vedení týmu operátorů a výjezdové skupiny – 14 pracovníků.
Zajištění non-stop provozu pracovišť.

Návrhy, projektování a zajištění realizace instalací bezpečnostních technologií pro zákazníky D.I.SEVEN.

Nedílnou součástí náplně práce je vypracování základní projektové dokumentace potřebné pro přípravu a realizaci bezpečnostně technologických zakázek. Následná koordinace a dozor při realizaci. Kontrola a rozvoj aktivních zakázek.

Součástí projektové přípravy je mimo jiné:
Zjištění a posouzení situace přímo na objektu zákazníka.
Návrh řešení ve formě zakreslení potřebných technologií do situačního plánu objektu.
Popsání a specifikace procesů, které na zakázce probíhají.
Vytvoření kusovníku/rozpočtu pro technologie, které zakázka vyžaduje.

Komunikace se zákazníky a dodavateli - smluvní administrativa.
Přímá podpora pro zakázky, které využívají vlastní informační systém D.I.SEVEN Elektronická vrátnice. To znamená např. komunikace s provozními manažery daných zakázek.

Benefity

Nabízíme

  • - Prostor pro rozvoj kariéry - možnost odborného a osobního růstu
    - Práci v příjemném pracovním prostředí
    - Motivující mzdové ohodnocení
    - Služební vůz
    - Zázemí stabilní společnosti

Požadujeme

  • - SŠ/VŠ vzdělání
    - Praxi v oboru min. 5 let
    - Zkušenosti s vedením týmu
    - Výborné organizační a komunikační schopnosti
    - Prezentační dovednosti
    - Znalost technologií

Máte zájem o pozici? Kontaktujte nás!

* povinné položky

Důležité upozornění: pokud Vás do 3 týdnů od doručení vašeho CV nepozveme na pohovor, prosím považujte to za zamítavé stanovisko. Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat uvedených v zaslaném životopise zaměstnancům oddělení lidských zdrojů D.I.SEVEN, a.s. dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v personální databázi na dobu do odvolání Vašeho souhlasu za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné. Odesláním potvrzujete, že jste se seznámil/a a souhlasíte s Informacemi o zpracování osobních údajů.