Ostraha obchodního centra - Praha 5 - Lužiny

Praha 5 - Lužiny

Vhodné pro ČID, PID, ZPS (OZP) Možnost zkráceného úvazku Náborový příspěvek 20.000 Kč pro OZP Příspěvek na dopravu do zaměstnání ostraha v obchodním centru (po každé odpracované hodině vzniká nárok na 15-ti minutovou pauzu)

Benefity

  • Možnost náborového příspěvku po zkušební době
  • Až 100% příspěvek na certifikát strážný 68-008-E (při době zaměstnání 12 měsíců a více)
  • Přizpůsobení směn Vašim potřebám (po dohodě v týmu)

Kontakt - komu se hlásit

Josef Kopal
Telefon: +420 724 335 012 (Po – Pá 8 - 16 hod.)
E-mail: josef.kopal@diseven.cz

O D.I.SEVEN

Jsme stabilní česká firma, která působí na poli bezpečnosti a úklidu po celé České republice již od roku 1995. Aktuálně hledáme do svých řad kolegy na pozici Ostraha obchodního centra. Staňte se součástí našeho týmu!

vedení společnosti D.I.SEVEN, a.s.

Informace o pozici

Nabízená pozice:
Ostraha obchodního centra
Místo pracoviště:
Směnnost:
směnný provoz
Pracovněprávní vztah:
HPP / DPP / možno i zkrácený úvazek
Minimální vzdělání:
střední odborné s výučním listem
Nástup:
dle dohody
Nástup od:
01.10.2024
Pracovní poměr:
na dobu neurčitou
Mzdové rozpětí:
25 000 - 36 000 Kč / měsíc
Hodinová mzda:
150 - 170 Kč / hod
  • Pracovní pozice je vhodná i pro ČID, PID, ZPS (OZP).
  • Pracovní pozice s možností zkráceného úvazku.

Místo výkonu práce: Praha 5 - Lužiny

Objekt se nachází vedle zastávky zastávky metra Lužiny. Ze zastávky se dá do objektu dojít za cca 1 minutu.

AUTEM směr od Zličína: Po ulici NA RADOSTI severovýchodně, poté pokračovat po PLZEŇSKÉ. Z PLZEŇSKÉ odbočit do ulice JEREMIÁŠOVA. Po zhruba 4 km odbočit do ulice MUKAŘOVSKÉHO a po cca 500 m do ulice ARCHEOLOGICKÁ.

AUTEM směr od Kladna (2 varianty):
varinata 1. Po D7 a výjezd na sjezdu č. 21 směr Praha – Stodůlky. Pokračovat po ulici PONCAROVA a po cca 2,5 km odbočit do ulice JEREMIÁŠOVA, poté stejně jako u cesty od Zličína

Varianta 2. silnice č. 61 a poté nájezd na D6/E48. Po cca 11 km nájezd na Pražský okruh (D0) a výjezd na sjezdu č. 21, poté stejně jako u předchozí variany

AUTOBUSEM: Linkou 142 a 184

Náplň práce

Jedná se ostrahu obchodního centra a udržování veřejného pořádku a to formou nepravidelných obchůzek. Vaším úkolem bude preventivně působit na návštěvníky obchodního centra, kontrolovat společné prostory, případně toalety, apod. Služba je vykonávána vždy ve dvou lidech. Každou hodinu je přestávka 15 minut.

Budete součástí našeho týmu, a proto Vám dáme zdarma naše oblečení, ve kterém budete pracovní činnost vykonávat.

Benefity

  • Příspěvek na dopravu do zaměstnání
  • Nestereotypní a zajímavá práce

Nabízíme

  • dlouhodobou spolupráci
  • zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
  • pravidelný měsíční příjem
  • profesionální vybavení a kvalitní pracovní ustrojení
  • práci ve společnosti, která skutečně podporuje dětské domovy, útulky pro zvířata, handicapované a sportovní události
  • individuální přístup
  • přátelský kolektiv

Požadujeme

  • Spolehlivost
  • Trestní bezúhonnost
  • Dobrý zdravotní stav
  • Zkouška odborné způsobilosti - certifikát strážný 68-008-E (možnost dodělat u nás)

Výhodou je

  • předchozí působení v oboru

Potřebné doklady

  • čistý trestní rejstřík
  • potvrzení od lékaře
  • zápočtový list
  • číslo účtu
  • zdravotní kartička pojišťovny
  • občanský průkaz

Máte zájem o pozici? Kontaktujte nás!

* povinné položky

Důležité upozornění: pokud Vás do 3 týdnů od doručení vašeho CV nepozveme na pohovor, prosím považujte to za zamítavé stanovisko. Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat uvedených v zaslaném životopise zaměstnancům oddělení lidských zdrojů D.I.SEVEN, a.s. dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v personální databázi na dobu do odvolání Vašeho souhlasu za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné. Odesláním potvrzujete, že jste se seznámil/a a souhlasíte s Informacemi o zpracování osobních údajů.