Vedoucí ostrahy objektu

Opatovice nad Labem

Vhodné pro ČID, PID, ZPS (OZP) Vhodné pro starobní důchodce Možnost zkráceného úvazku Náborový příspěvek 9.000 Kč pro OZP Příspěvek na dopravu do zaměstnání

Benefity

  • Vhodné pro ČID, PID, ZPS
  • Přizpůsobení směn Vašim potřebám (po dohodě v týmu)

Kontakt - komu se hlásit

Petra Vorlová
E-mail: hradec.kralove@diseven.cz
Mobil: 724925336

O D.I.SEVEN

Jsme stabilní česká firma, která působí na poli bezpečnosti a úklidu po celé České republice již od roku 1995. Aktuálně hledáme do svých řad kolegy na pozici Vedoucí ostrahy objektu. Staňte se součástí našeho týmu!

vedení společnosti D.I.SEVEN, a.s.

Informace o pozici

Nabízená pozice:
Místo pracoviště:
Směnnost:
nepřetržitý provoz (12 hodinové směny)
Pracovněprávní vztah:
HPP / DPP / možno i zkrácený úvazek / jiné
Minimální vzdělání:
základní
Nástup:
dle dohody
Pracovní poměr:
na dobu neurčitou i určitou, dle dohody
Mzdové rozpětí:
od 23 800 Kč / měsíc
Hodinová mzda:
od 123,84 Kč / hod
  • Pracovní pozice je vhodná i pro ČID, PID, ZPS (OZP).
  • Pracovní pozice je vhodná i pro starobní důchodce.
  • Pracovní pozice s možností zkráceného úvazku.

Místo výkonu práce: Opatovice nad Labem

Jedná se o okraj města Opatovice nad Labem, spíše sousední Čeperka

Náplň práce

Náplň Vaší práce se bude skládat z práce na vrátnici, evidence výjezdů a vjezdů vozidel, evidence návštěv a kontroly kamerového systému.
Znalost práce na PC a tabletu výhodou.
Vedoucí pracovník má na starosti plánování směn a komunikaci s provozním manažerem s odměnou až 10,- Kč na hodinu.

Benefity

  • Přivydělejte si k důchodu
  • Nestereotypní a zajímavá práce

Nabízíme

  • dlouhodobou spolupráci
  • zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
  • pravidelný měsíční příjem
  • příjemné pracovní prostředí

Požadujeme

  • Spolehlivost
  • Trestní bezúhonnost
  • Dobrý zdravotní stav
  • Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu
  • Zkouška odborné způsobilosti – certifikát strážný 68-008-E

Výhodou je

  • předchozí působení v oboru

Potřebné doklady

  • čistý trestní rejstřík
  • potvrzení od lékaře
  • zápočtový list
  • číslo účtu
  • zdravotní kartička pojišťovny
  • občanský průkaz

Pozn: důchodci, částečně invalidní a plně invalidní důchodci navíc

  • rozhodnutí o důchodu
  • potvrzení o důchodu

Máte zájem o pozici? Kontaktujte nás!

* povinné položky

Důležité upozornění: pokud Vás do 3 týdnů od doručení vašeho CV nepozveme na pohovor, prosím považujte to za zamítavé stanovisko. Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat uvedených v zaslaném životopise zaměstnancům oddělení lidských zdrojů D.I.SEVEN, a.s. dáváte souhlas k jejich zpracování a uchování v personální databázi na dobu do odvolání Vašeho souhlasu za účelem získání zaměstnání pro Vaši osobu. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné. Odesláním potvrzujete, že jste se seznámil/a a souhlasíte s Informacemi o zpracování osobních údajů.